Pomagamy kancelariom prawnym w prowadzeniu spraw wekslowych ich klientów

Od prawnika wymaga się często wszechstronności. Wielu klientów uważa, że ich prawnik firmowy powinien nie tylko prowadzić sprawy gospodarcze oraz pracownicze, ale doradzać mu jednocześnie w jego sprawach rodzinnych, znać się na prawie podatkowym, budowlanym, kwestiach ochrony środowiska czy prawie karnym. W tym wszystkim oczywiście powinien też znać się na prawie wekslowym.

Doskonale wiemy jakie są oczekiwania klienta wobec Ciebie, bo sami często staliśmy wobec podobnych wymagań, jednocześnie zaś zdajemy sobie sprawę, że w pełni profesjonalną pomoc prawną możemy świadczyć wyłącznie w poszanowaniu do naszej wiedzy, doświadczenia oraz zainteresowań. Dlatego też Twojej kancelarii oferujemy pomoc we wszystkich sprawach związanych z obrotem wekslowym i gwarantujemy zachowanie zasad etyki oraz koleżeństwa zawodowego.

Jak to działa?

Dostajesz od swojego klienta do prowadzenia sprawę wekslową. Możesz z nami skonsultować poszczególne aspekty tej sprawy lub zlecić kompleksową obsługę prawną w tym zakresie.

Zapewniamy zachowanie tajemnicy zawodowej oraz rzetelną wycenę obsługi sprawy przed podpisaniem umowy. Oferując kompleksową obsługę problemu prawnego możemy elastycznie ustalać zakres współpracy – możemy być tylko intelektualnym zapleczem Twojej kancelarii, podczas gdy Ty nadal będziesz jej twarzą, możemy też aktywnie uczestniczyć jako podwykonawcy w prowadzeniu części lub całości sprawy.

Decydując się na pierwsze rozwiązanie Twoim zadaniem jest jedynie utrzymywanie kontaktu z klientem i sądem oraz realizacja ustaleń zapadłych w toku konsultacji z nami w konkretnej sprawie. Dla klienta pozostajesz wtedy zaufanym doradcą, tym samym, któremu zaufał po raz pierwszy i z którym ciągle czuje się bezpiecznie.

Drugie rozwiązanie adresowane jest przed wszystkim do większych kancelarii, które cierpią na deficyt „rąk do pracy” lub doświadczenia w zakresie prowadzenia spraw wekslowych.

Dlaczego warto z nami współpracować?

– zajmujemy się przede wszystkim prawem wekslowym i robimy to na co dzień,
– współpracując z nami nie odsyłasz swoich klientów do konkurencji, zapewniając im jednocześnie profesjonalną obsługę prawną,
– możesz ugruntować swój wizerunek odpowiedzialnego i wszechstronnego profesjonalisty, jednocześnie korzystając z pomocy innych prawników,
raz ustalone przy wycenie sprawy warunki cenowe pozostają niezmienne, możesz zatem na samym początku współpracy ze swoim klientem zaoferować mu cenę za swoją usługę, i na pewno nie stracisz.

Kto z nami już współpracował?

Ten akapit pozostanie pusty. Nigdy jednostronnie nie zdradzimy informacji o tym, które kancelarie prawne skorzystały z naszych usług.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu mailowegoNa maile odpowiadamy niezwłocznie.