Weksle dotyczą ważnych spraw, jeśli nie najważniejszych – Twoich pieniędzy. Prawo wekslowe nawet wśród prawników otoczone jest nimbem tajemniczości. Niewielu opanowało wszelkie meandry prawa wekslowego, nie każdy też pojmuje znaczenie weksla oraz jego rolę gospodarczą. Dlatego potrzebujesz pomocy na profesjonalnym poziomie, a my ją gwarantujemy. Nasz zespół zajmuje się przede wszystkim prawem wekslowym i gospodarczym. Rozumiemy je, i co najważniejsze, lubimy.

W naszej praktyce łączymy różnorodne doświadczenia, które doprowadziły nas do podjęcia decyzji o stworzeniu pierwszej wśród polskich kancelarii prawnych marki zorientowanej wyłącznie na obsługę prawną obrotu wekslowego. Współpracując z nami masz gwarancję, że spojrzymy na Twoją sprawę nie tylko z perspektywy znawców prawa wekslowego, ale zaufanych doradców którzy w swojej dotychczasowej praktyce zajmowali się nie tylko sprawami wekslowymi, ale także gospodarczymi, karnymi, pracowniczymi, czy ubezpieczeniowymi.

Naszą ideą jest kancelaria dostępna dla szerokiego grona klientów z aglomeracji Warszawskiej, Trójmiasta oraz konurbacji śląsko-dąbrowskiej, dlatego możesz się z nami spotkać w Warszawie i Dąbrowie Górniczej. Działamy także w internecie, pisząc do nas w godzinach pracy możesz spodziewać się odpowiedzi na pierwszą wiadomość w ciągu niecałej godziny.

Nasze doświadczenie zapewnia szeroką analizę Twojego problemu prawnego i znalezienie optymalnych rozwiązań.

Dłużniku,
jeśli zostałeś pozwany na podstawie weksla, musisz działać szybko i bezbłędnie. Krótkie terminy na przygotowanie się do obrony powodują, że potrzebujesz dobrego doradztwa do podjęcia niezbędnych działań, które będą skuteczne, w procedurze sądowej każdy dzień się liczy!

Wierzycielu,
jeśli jesteś posiadaczem weksla, proponujemy szybkie wyegzekwowanie posiadanej przez Ciebie wierzytelności na drodze sądowej i komorniczej. W razie wniesienia przez dłużnika zarzutów, bądź spokojny – reprezentacja przez naszą Kancelarię pozwoli na zminimalizowanie konieczności Twojego osobistego udziału w sprawie.

Przedsiębiorco,
Doradzimy co zrobić, aby Twoje pieniądze były bezpieczne, a w razie konieczności dochodzenia ich na drodze sądowej, aby sprawa kosztowała Cię mniej, i trwała krócej. Oferujemy Ci pomoc w sporządzeniu lub sprawdzeniu umów z kontrahentami, które poprawnie zabezpieczą Twoje interesy.

Prawniku,
masz klienta potrzebującego pomocy w sprawie wekslowej i nie jesteś pewien, jakie podjąć kroki? Zapraszamy do konsultacji b2b. Gwarantujemy zachowanie tajemnicy i zachowanie wszelkich reguł koleżeństwa zawodowego. Kliknij po szczegóły.

W zakres naszej praktyki w szczególności wchodzi:
– dochodzenie roszczeń z weksla,
– obrona pozwanych z weksla,
– sporządzenie wzorów weksli i umów wekslowych,
– reprezentacja pokrzywdzonych w sprawach karnych związanych z obrotem wekslowym,
– doradztwo przy emisji weksli i kapitalizacji przedsiębiorstw,
– doradztwo prawne i biznesowe dla firm i kancelarii prawnych

Działamy na obszarze całego kraju.