Błażej Sarzalski

radca prawny

Nazywam się Błażej Sarzalski od początku mojej kariery prawniczej w 2007 r. zajmuję się przede wszystkim pomocą prawną dla przedsiębiorców. Sam jestem przedsiębiorcą, dlatego rozumiem problemy z jakimi się borykasz prowadząc swoją działalność gospodarczą. Na mojej ścieżce zawodowej spotkałem wielu ludzi i spotkałem się z wieloma problemami prawnymi wynikającymi z prowadzenia działalności gospodarczej. Pierwsze weksle opiniowałem już w 2007 roku.

W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na moich ulubionych dziedzinach prawa, gdyż uważam, że w pełni profesjonalną pomoc prawną mogę świadczyć tylko w poszanowaniu dla własnych zainteresowań i doświadczeń. Stąd właśnie największy nacisk w mojej praktyce kładę na prawo wekslowe i kwestie związane z powstaniem, funkcjonowaniem i przekształcaniem przedsiębiorstw. Za najciekawsze w mojej pracy zawsze uważałem spory sądowe. Uważam, że reprezentacja przed sądami jest esencją zawodu radcy prawnego, a wygranie sprawy dla klienta daje mi zawsze olbrzymią satysfakcję oraz poczucie dobrze wykonanego obowiązku.

Prywatnie interesuję się światem i jego różnorodnością, podróżami i literaturą podróżniczą, turystyką górską, psychologią i kulturą prawną islamu.