of counsel

Z wekslami mam styczność od 2000 roku, kiedy szukałem dobrego i prostego sposobu zabezpieczania transakcji na stosunkowo niewielkie kwoty. Doszedłem wówczas do wniosku, że weksel stanowi lepsze narzędzie służące do ochrony pieniędzy przedsiębiorcy niż ówcześnie stosowane umowy lub procedury. Do chwili obecnej nic się nie zmieniło – również i dziś każdy przedsiębiorca może za pomocą weksla w prostszy i bezpieczniejszy sposób zabezpieczać swoje interesy.

W Kancelarii wykorzystuję swoją teoretyczną i praktyczną wiedzę w doradztwie w sprawach wierzycieli, dłużników oraz przy pomocy innym kancelariom prawnym w obsłudze swoich klientów. Pomagam opracowywać strategię postępowania przed sądem, zwłaszcza w przypadku obrony przed niesłusznym żądaniem zapłaty z weksla.

Regularnie publikuję na blogu o wekslach „Remitent.pl”, moje artykuły o wekslowej tematyce zamieszczane są również w wielu tytułach prasy papierowej. Jestem autorem cyklu „Akademia Prawa Wekslowego” w Dzienniku Gazeta Prawna, publikowanego w 2013r. Prowadzę szkolenia z zasad obrotu wekslowego dla przedsiębiorców oraz instytucji publicznych.

Weksle to nie tylko moje zawodowe, ale i prywatne hobby.